«Зникнення аптекарки» Сара Пеннер

«Зникнення аптекарки» переносить читачів у моторошний світ минулого століття, де жінки борються за своє місце в суспільстві, яке виключно підкорене і побудоване чоловіками. Цей роман розкриває боротьбу жінок за виживання та самовизначення в світі, де їм, здається, не відведено місце.

Сара Пеннер — американська письменниця. Її дебютний роман «Зникнення аптекарки» став бестселером за версією New York Times.

Анотація: Непримітна аптекарська крамниця, захована у глибинах Лондона вісімнадцятого століття, про яку шепочуться жінки зі всього міста. Аптекарка, на ім’я Нелла, котра продає вбивчі зілля, завдяки яким можна позбутися чоловіків, які отруюють жінкам життя. Та 12-річна дівчинка, на ім’я Еліза Фаннінг, що прийшла у дуже важливій справі і лишилася з аптекаркою.
Що сталося з таємничою аптекою та її власницею? Куди може завести одна маленька необачність? І для чого може так неочікувано перетнутися минуле та сьогодення?

 

Запись опубликована в рубрике Новини, ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>