The One. Єдиний

Погляньте на свого партнера і скажіть чесно: він (або вона) дійсно той самий єдиний? Ви в цьому впевнені?Є спосіб перевірити! Відкрито ген ідеальної сумісності. Все, що потрібно, – простий тест ДНК, і програма сама знайде вашу другу половинку, того, хто створений природою виключно для вас – як і ви для нього.

Цікаво? Готові пройти тестування? Навіть якщо у вас вже є кохана людина? А що, якщо програма скаже, що вона вам не підходить, – розлучитеся? Що, якщо ваш обранець виявиться набагато старше або молодше, однієї з вами статі… або взагалі серійним вбивцею?

П’ять різних людей отримали повідомлення про те, що ідеального партнера для них знайдено. Кожен ось-ось зустріне свою справжню любов. Але майбутнє в дусі «і жили вони довго і щасливо» чекає не всіх. Споріднені душі теж мають свої секрети – кожен більш похмурий, страшний… і вбивчий за інший.

Запись опубликована в рубрике Новини, ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>