«Блакитний період» Цубаса Ямаґучі

Blue Period — японська манґа, яка була написана та ілюстрована Цубаса Ямаґучі. Вона була надрукована видавництвом Kodansha в сейнен журналі Monthly Afternoon з червня 2017 і станом на травень 2022 зібрана в 12 танкобон томах.

Цубаса Ямагучі — японська художниця манґи. Після того, як вона закінчила Токійський університет мистецтв, вона створила два кадри, перш ніж запустити свою першу повну серію, адаптацію манги «Вона і її кіт». Після його завершення вона запустила Blue Period.

В Україні манґу «Блакитний період» видає Nasha idea. Наразі видано 1 том з 15.

Ятора — здібний учень, якому все легко дається, проте рутина старшої школи починає його пригнічувати. Вдень він тягне лямку навчання, а вечорами зависає з друзями. Але не цього йому насправді хочеться. Юнак прагне чогось вищого і нового… Одного дня Ятора забрів до класу мистецтв і зупинився перед картиною, від якої неможливо було відвести погляд. Він ще ніколи не бачив такої краси!

З цього і починається шлях хлопця до мистецтва, сповнений цікавих знайомств і відкриттів. Адже кожна людина, з якою він перетинається, створює щось унікальне, захопливе та сповнене натхнення!

Придбати: https://nashaidea.com/product/blakytnyj-period-tom-1/

Запись опубликована в рубрике ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>