«Я працюю на цвинтарі» Павло Белянський

В цій щемній сповіді від особи, яка працює на кладовищі, переплітаються ядерний чорний гумор і глибокі роздуми про сутність життя, створюючи неповторну атмосферу, яка спонукає до роздумів і викликає відчуття меланхолії.

Павло Белянський – український письменник, сценарист, блогер, а наразі і воїн ЗСУ. Автор популярного літературного блогу, де писав під псевдонімом «Паштет». Автор книги, а згодом і сценарію до однойменного фільму «Я працюю на цвинтарі». Написав понад 100 оповідань та кілька романів.

Анотація: Павло «Паштет» Белянський – людина з надзвичайно строкатою та цікавою біографією. Колись він навіть був співзасновником фірми з виготовлення надгробків – цей унікальний досвід праці в сфері ритуальних послуг й ліг в основу його книжки «Я працюю на цвинтарі».
Роками крізь героя проходили тисячу життів – деякі з них закінчувалися так карколомно, що ти вкотре переконуєшся, що немає сюжетів більш захопливих, аніж ті, що нам їх пропонує реальність. У цій біографічній оповіді автор з іронічною гіркотою згадує, як же це воно – працювати на цвинтарі. Книжка складається з коротких, але надзвичайно щемких історій про живих і мертвих і про плинність життя з всіма його негараздами та з його нескінченним щастям. І, звичайно ж, вона вкотре нагадає, як же це важливо – цінувати кожну секунду свого буття…

Запись опубликована в рубрике Новини, ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>