«Чоловік на ім’я Уве» Фредрік Бакман

Дебютний і найвідоміший роман автора бестселерів Фредріка Бакмана, який у світі перекладено понад 20 мовами світу і продано тиражем понад 5 мільйонів примірників.

Фредрік Бакман — шведський письменник, блогер і колумніст. Найуспішніший автор у Швеції, книги якого перекладені 25 мовами світу та видані у 40 країнах тиражем понад п’ять мільйонів примірників. Автор світових бестселерів «Чоловік на ім’я Уве», «Моя бабуся просить їй вибачити» і «Тривожні люди».

Анотація: Знайомтеся, це — Уве, той самий вічно незадоволений старий сусід. Він принциповий, суворий і чесний. А ще ніколи не усміхається і завжди бурчить. Та усе змінюється одного листопадового ранку, коли його сусідами стає молода сім’я із двома чарівними балакучими донечками.
Історія цієї несподіваної дружби починається із розбитої поштової скриньки Уве, а продовжується смішними і зворушливими пригодами, через які доводиться проходити усім героям. Чи змінить це плани на життя Уве? І яка драматична історія ховається за його примхливим характером?
«Чоловік на ім’я Уве» — це глибокий роман про сенс життя, людський вибір і щоденну мужність жити. А ще про силу справжньої любові і дружби, які можуть врятувати навіть у найтемніші часи.

 

Запись опубликована в рубрике Новини, ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>