ПРОїжу: YouTube, сайти та застосунки. Плекаємо українське

Всім привіт! Їжа вже давно перестала задовольняти лише базові потреби для підтримання життєдіяльності. Зараз вона стала нашим відпочинком, а готування – способом гарно провести час. Тому я хочу запропонувати вашій увазі підбірку українських сайтів, YouTube-каналів та застосунків про їжу та готування.

ЄВГЕН КЛОПОТЕНКО

Не можна казати про кулінарію, оминувши канал Євгена Клопотенка. Безліч рецептів – українські страви, швидкі та поживні сніданки, а також цікава рубрика «Прості рецепти складних страв». Я впевнена, що це буде вам у нагоді.

Лінк на канал: https://m.youtube.com/@klopotenko/featured

ПАТЕЛЬНЯ

Дуже часто ми шукаємо рецепти і найперші у пошуковому полі – ро*ійські. На жаль, поки ґуґл просто не дає нам знати, що є круті кулінарні сайти. Пательня – саме такий. Щоденні страви, святкові страви, кулінарні поради – це все ви можете знайти на Пательні.

Лінк на сайт: https://patelnya.com.ua/

Тандікук

Тандікук – це не просто сайт з рецептами. Це цілий блог Олі, вона любить готувати і простого записника для рецептів вже мало. Тому Оля створила блог, де публікує все, що пробує сама, а також ділиться думками щодо готування.

Лінк на сайт: https://tandicook.com.ua/

Запись опубликована в рубрике Новини, Плекаємо українське. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>