Камінне село. Мальовнича Україна

Камінне село, Житомирська область. Геологічний заказник «Кам’яне село» вражає уяву. Є кілька гіпотез, що пояснюють появу цього унікального природного об’єкту. За однією з них, загадкове скупчення кам’яних валунів було принесено льодовиком. Згідно іншої версії — це сліди давно зниклих гір.

Сюди приїжджають шанувальники екотуризму, любителі незвичайних локацій для фотозйомки і мисливці за міфами і легендами. Люди, які живуть неподалік, знають багато історій, від яких мороз по шкірі.

  • Як дістатися: пам’ятка знаходиться в лісовому масиві села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області.
  • З Києва до Олевська можна доїхати через Коростень по Ковельській трасі. Від Олевська до Кам’яного Села 30 км. У гарну суху погоду можна доїхати по грунтовці в ліс до валунів, але краще не ризикувати й залишити автомобіль у селі Рудня-Замисловицька, а останні 3 км пройти пішки.
  • Автобуси з Києва до Олевська відправляються з Центрального автовокзалу маршрутки — від автостанції «Дачна» (через станцію метро «Академмістечко»). Від Олевська до села Рудня-Замисловицька можна доїхати маршруткою або на таксі, а далі пішки.

 

 

Запись опубликована в рубрике Мальовнича Україна. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>