Селфі «Молоді генії України». Лев Бондаренко

Шестирічний харків’янин Лев Бондаренко – двічі рекордсмен національної книги рекордів

Харків’янин Лев Бондаренко, 6 років, двічі рекордсмен Національної книги рекордів: у лютому 2016 року у конкурсі «Диво-дитина» перерахував 310 наукових назв живих істот і розповів про особливості їхньої поведінки. Рекорд досягнутий за 20 хвилин: хлопчик поспішав на екскурсію в океанаріум.

У 2015 році п’ятирічний Левко став «Чудо-дитиною», яка читає зі швидкістю 145 слів за хвилину, освоїв понад 200 енциклопедій, говорить українською, російською та англійською (з мамою) мовами, зараз хлопчик вивчає французьку, іспанську та японську. Мріє стати вченим – зоологом або хіміком, як Дмитро Менделєєв, полетіти в космос у якості репортера і розповісти світові про побачене.

За словами його матері Ольги Звянцевої, до двох років Лев не розмовляв, читати почав з 2,7 років: «У нього класне почуття гумору, з ним реально смішно. Було йому три рочки, він читав книжку про будову машини. Я проходила повз нього, а він каже: «Кішечко моя, ти хоч це знаєш?» Ольга вважає себе асистентом сина: «Народити дитину – не питання, питання в тому, щоб її ростити і розвивати». Ольга порівнює будь-яку дитину з супер-автомобілем, для водіння якого треба мати права.

Лев Бондаренко вчиться в першому класі приватної школи, де працюють і університетські викладачі. Зараз вирішується питання про те, чи дозволять йому скласти екстерном іспити за початкову школу.

 

Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>