«Вілла Деккера» Юрій Винничук

Винничук Юрій Павлович – український письменник, журналіст, редактор. Народився 18 березня 1952 року в Станіславі (тепер м. Івано-Франківськ). Батьки письменника родом з Волині. Закінчив філологічний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. З 1974 року живе і працює у Львові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1997 року став членом Асоціації українських письменників, а 2004 року — віцепрезидентом цього об’єднання. У 2012 році взяв участь в бурлескному проекті Ореста Лютого «Лагідна українізація». Працював редактором в газетах «Post-Поступ», «Гульвіса», «Поступ».

Розпочав літературну діяльність у 1970-х роках з написання поетичних творів. Загалом вийшло дві поетичні збірки Юрія Винничука — «Відображення» (1990) та «Передчуття осені» (2010).

У 2005 році став першим лауреатом премії «Книга року Бі-Бі-Сі». 2012-го  — отримав нагороду «Золотий письменник України», а за роман «Танґо смерті» виборов премію «Книга року Бі-Бі-Сі». У 2013 році визнаний Послом галицької кухні та нагороджений відзнакою Клубу галицької кухні.

«Вілла Деккера» – це майстерний детектив укупі з трилером, який химерно балансує у межичасі всього за декілька днів до початку Другої світової війни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Вілла Деккера» — це не просто детектив, а й глибока соціальна розповідь про Львів напередодні Другої світової війни. Цей роман вражає багатогранністю своєї оповіді, поєднуючи жанри, як детектив, трилер і містичну драму. У центрі книги — розслідування вбивства на розкішній віллі, що приховує в собі темні таємниці минулого. Детективи, місцеві жителі, таємні агенти і навіть представники кримінального світу опиняються на перехресті між законом і беззаконням, змаганням за владу та секретами, які можуть змінити хід історії.

це не просто захоплива історія про розслідування, а й багатошарова драма, де людські дії виявляються надзвичайно важливими, але й водночас непередбачуваними. Винничук захоплює нас своїм особливим поглядом на історію і дає можливість побачити Львів до війни як живу, пульсуючу частину Європи, з її відносинами, культурою і постійним напруженням.

Роман затягує не лише завдяки інтригуючому сюжету, а й завдяки витонченому опису оточення, життя людей, що майже передчувають великі зміни. Усе це вкупі створює захопливу картину того часу і дає можливість читачу не тільки поринути в історію, але й замислитись над важливими питаннями. Іноді гумор та легкість змінюються напруженими моментами, що нагадують про наближення війни, і дають змогу оцінити той короткий період спокою, що ще залишається для героїв.

Запись опубликована в рубрике ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>