Що подивитись на 14 лютого? Плекаємо українське

Привіт! В цьому пості ми запропонуємо тобі декілька фільмів, серіалів чи мультфільмів, які можна подивитися затишного вечора 14 лютого. В підбірку увійшли фільми або з українським дубляжем, або українського виробництва.

Коли завмирає серце

«Коли завмирає серце» — британський романтичний телесеріал для підлітків, розроблений Netflix на основі однойменного графічного вебкомікса Еліс Осман.

У цьому серіалі про дорослішання підлітки Чарлі й Нік пізнають шкільне життя та перше кохання, а також усвідомлюють, що їх поєднує дещо більше, ніж незвична дружба.

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 16

НАНА

В основі сюжетної лінії серіалу лежить веселе та повне пригод життя двох подруг. Якось дві дівчинки випадково зустрілися у поїзді. Вони досить швидко знаходять спільну мову. Одна з дівчаток прямує на побачення до свого молодого чоловіка, а інша їде назустріч своїй мрії – вона мріє стати співачкою.

На перший погляд, дівчата абсолютно різні за характером, за манерою поведінки, інтереси їх теж не стикаються, але вони все ж таки потоваришували. Діставшись місця призначення, подруги втрачають одна одну. Ось і закінчилася дівоча дружба, але не цього разу.

Вони знову зустрічаються, виявивши бажання орендувати ту саму квартиру. Так починається нова, насичена морем пригод, епоха дружби двох цікавих дівчаток. Тепер вони близькі подруги, які носять однакове ім’я Нана і живуть під одним дахом, щоб заощадити.

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 47

Перші ластівки

«Перші ластівки» — український молодіжний телесеріал-антологія. Кожен сезон задуманий як самостійний мінісеріал з різними персонажами та локаціями, а також з власною сюжетною лінією.

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 16

Запись опубликована в рубрике Новини, Плекаємо українське. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>