Селфі «Молоді генії України». Михайло Химченко

Селфі «Молоді генії України»

Український студент отримав півмільйона грн на розробку пристрою для стабілізації напруги

Розробка вирішує проблему перепадів електричної напруги і нестабільного електроживлення

 

 

 

 

Студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету Михайло Химченко отримав 500 тис. Гривень в рамках стипендіальної програми CIG R & D LAB 2017-2018 університету і Chernovetskyi Investment Group на створення і масове виробництво инверторного стабілізатора напруги. Про це повідомляє AIN.UA.

Відзначається, що розробка вирішує проблему перепадів електричної напруги і нестабільного електроживлення і створена, в першу чергу, для захисту газових котлів.

Химченко працював над стабілізатором напруги протягом десяти місяців спільно з отцем Юрієм і науковим керівником, викладачем університету Ігорем Блінова.

За підрахунками авторів проекту, кількість газових котлів з електричним управлінням в українських будинках становить близько 7,5 млн.

Вони відзначають, що проблема захисту цього чутливого до перепадів напруги обладнання коштує досить гостро. Творці пристрою будуть пропонувати продукт на українському ринку за 4000 гривень.

Вони підкреслюють, що за своїми технічними характеристиками і якістю він не поступається дорогим європейським аналогам.

Нагадаємо, CIG R & D LAB – освітня стипендіальна програма, спрямована на допомогу учасникам у створенні інноваційних розробок. У 2017-18 навчальному році пройшов пілотний проект програми, а на наступний вже запланована нова.

 

Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>