Що подивитись. Плекамо українське

Привіт, сьогодні ми хочемо порекомендувати вам декілька українських фільмів, про які ви точно могли чути. Дивимось українське, бо українське то любов.

«Люксембург, Люксембург»

Фільм «Люксембург, Люксембург» глибоко досліджує стосунки головних героїв зі своїм батьком. Сюжет розгортається навколо братів-близнюків Василя та Миколи, які з дитинства жили без батька, оскільки той покинув сім’ю, коли вони були ще зовсім маленькими. Одного дня вони дізнаються, що їхній батько тяжко хворий і живе в Люксембурзі. Це змушує братів вирушити у подорож до цієї країни, щоб нарешті зустрітися з ним і, можливо, примиритися.

Проте їхня поїздка в Люксембург виявляється набагато складнішою, ніж вони могли уявити. Брати стикаються з непростими емоціями та спогадами про минуле, які знову виходять на поверхню. Вони намагаються зрозуміти, яким насправді був їхній батько і чи виправдають реальні зустрічі ті образи, які вони створили у своїй свідомості за роки розлуки.

«Памфір»

Фільм «Памфір» переносить глядача на Захід України, де розгортаються події перед традиційним карнавалом Маланка. Головний герой, Памфір, повертається додому після тривалої відсутності, бажаючи возз’єднатися з родиною. Його повернення відзначене не лише радістю, але й випробуваннями, оскільки минуле та обставини змушують його зіштовхнутися з важкими виборами.

Невичерпна любов до сім’ї змушує Памфіра обрати небезпечний і ризикований шлях, що має незворотні наслідки для нього та його близьких. Карнавал Маланка стає символом як радості, так і хаосу, який поглинає життя героїв. Відданість родині змушує Памфіра іти на крайні заходи, а його рішення стають ключовими для розвитку подій.

«Мій карпатський дідусь»

Фільм «Мій карпатський дідусь» розповідає зворушливу історію про молодого італійця Майка, який має українське коріння. Після смерті матері Майк вирішує здійснити її останнє бажання — розсипати її прах у покинутому селі в Карпатах, де досі живе його дідусь Михайло.

Михайло, відомий у минулому як клоун на прізвисько Буба, веде самотнє життя у віддаленому селі. Зустріч із онуком, якого він ніколи не бачив, стає для нього несподіванкою, яка перевертає його звичний порядок. Майк і Михайло починають відновлювати втрачені сімейні зв’язки, долаючи відстань між своїми різними світами.

Фільм наповнений серією несподіваних подій, які змінюють обидва життя. Спільне проведення часу допомагає їм відкрити нові грані один одного та самих себе.

 

Запись опубликована в рубрике Новини, Плекаємо українське. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>