ПРОкіно: Український YouTube про фільми та серіали

Всім привіт! На цей раз будемо говорити про український ютуб та фільми. Думаю, багато з нас любить не тільки читати, але й дивитися фільми, серіали, дорами та аніме. Тож сьогодні ця підбірка саме для вас. ЗАГІН КІНОМАНІВ

Ну, перший кіноман всього українського ютубу – Віталій  Гордієнко. Нещодавно в нього вийшла масштабна робота – документальне відео-есе про феномен Володі Івасюка. Але окрім цього ви можете подивитися огляди на українські фільми та репрезентацію України в закордонних фільмах.

Лінк на канал: https://m.youtube.com/@zagin_kinomaniv/videos

Geek Journal

Ведучий каналу Тайлер робить огляди на українські та закордонні фільми та серіали, а також на останні новини в Україні та світі.

Лінк на канал: https://m.youtube.com/@GeekJournal/about

Це шо?

На цьому каналі ви знайдете огляди на все – фільми, серіали, дорами, аніме та манґу! Тож беріть щось смачненьке і вмикайте відео.

Лінк на канал: https://m.youtube.com/@tsesho/videos

САМВИДАВ

В них справді колись були подкасти про кіно… Костя Трембовецький та Міша Рудь друзі, які говорять в подкастах про все (про кіно теж!). Не буду багато вам розповідати, просто подивіться.

Лінк на канал: https://m.youtube.com/@HPZPodcast/videos

Гарного перегляду!

Запись опубликована в рубрике Новини, Плекаємо українське. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>