«Все заради гри» Нора Сакавич

Сенсаційна трилогія письменниці Нори Сакавич «Все заради гри» була вперше опублікована в інтернеті і блискавично підкорила читачів у всьому світі.

Серія складається з трьох книг “Лисяча нора”, “Король воронів” та “Свита короля”.

«Лисяча нора» оповідає про команду «Лисів» – гравців ексі (вигаданий спорт), які, будучи непотрібом в житті, намагаються піднятися з дна турнірної таблиці і виграти чемпіонат країни. Головний герой, Ніл Джостен, ховається від свого темного минулого, проте, ставши частиною команди, змушений боротися не тільки з суперниками, а й з новоспеченими товаришами, кожен з яких зберігає свої секрети.

“Король воронів” починається з смерті товариша, яка потрясла всю команду. Це допомогло їм об’єднатися, але нова проблема – Ендрю ані в що не ставить сокомандників. І тим, хто буде налагоджувати контакт стає Ніл, тільки ось Ендрю ніколи не робить нічого безкоштовно, а Ніл не довіряє нікому, окрім себе. Ледве контакт між ними налагоджується, як на горизонті знову з’являється Ріко, який має намір знищити нове життя Ніла, а заодно і всю його команду.

“Свита короля”- час закінчується. Опинившись в Університеті Пальметто, Ніл Джостен знав, що не доживе до кінця року, але тепер, коли смерть не за горами, він більше ніж раніше хоче жити. Дружба з Лисами була необачною витівкою, а поцілунок з одним з них – витівкою немислимою. Поки «Лиси» намагаються за всяку ціну вийти у фінал чемпіонату, Ніл бореться за своє життя, адже тепер йому загрожує не тільки Ріко Моріяма, але й мафіозний клан Балтиморського М’ясника. Правда – єдиний шанс Ніла на порятунок, проте вона може привести до загибелі всіх, хто йому дорогий…

Запись опубликована в рубрике Новини, ЧИТАЙмер. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>