Поговоримо про кіно?

Фільми, серіали – невід’ємна частина життя кожної людини. Всі ми чи переглядаємо старі фільми, чи цікавимося новинками. Зовсім нещодавно світ сколихнула прем’єра нового серіалу «Чорнобиль» 2019 року. Впевнена, ти чув про цей серіал! Бо новини, відгуки свідків, рецензіі – все це можна не побачити лише в темряві, оскільки інтернет кипить!

Ну, а ми маємо бути в тренді, тому обійти стороною цю прем’єру ми не змогли.

«Чорнобиль» — п’ятисерійний британо-американський міні-серіал, зрежисований Крейгом Мезіном та Юганом Ренком. Прем’єра історичної драми спільного виробництва американського кабельного каналу HBO та британського Sky Atlantic відбулася 6 травня 2019 року. Події сюжету розгортаються після вибуху реактора на Чорнобильській атомній електростанції, однієї із найбільших техногенних катастроф в історії. Україномовне озвучення виконали студії «НеЗупиняйПродакшн» і DniproFilm.

Ми всі з вами добре знаємо що трапилось 26 квітня 1986 року в Припяті. О 01:23 на четвертому енергоблоці відбувся вибух реактора.

Ця історія по сьогоднішний день не залишає осторонь режисерів і сценаристів. Безліч екранізацій цієї історії зачепляють за душу кожну людину. Але міні-серіал Чорнобиль накладає незгладимий відбиток після перегляду.

Ефект повної присутності з першої хвилини серіалу викликає потужний потік мурашок по шкірі. Ти переймаєшся цією історією, і навіть на мить і в тобі може з’явиться почуття провини за те, що трапилося тієї злощасної ночі.

Оповідання про великого вченого, про героїв, які боролися до останнього заради того, щоб ми з вами могли жити спокійним розміреним життям. Про людей, навіть маловідомих, до перегляду цього серіалу, які не дивлячись на всі погрози до життя, викликалися добровольцями для запобігання глобальної катастрофи всього людства.

Після перегляду ти дізнаєшься хто такий Валерій Легасов, Василій Ігнатенко, Анатолій Дятлов та багато інших людей, які були невід’ємною частиною тієї жахливої трагедії.

Серіал не оставить осторонь жодної людини.

Мені соромно зізнатись, але лише після перегляду цього серіалу я почала розуміти глобальність цієї катастрофи. Я почала розуміти ціну життя, ціну помилки.

Варто переглянути серіал? Безумовно.

Стаття не містить спойлерів, бо дуже важливо аби ви все бачили на власні очі.

Бажаю гарного перегляду і закликаю цінувати історію і минуле.

 

Запись опубликована в рубрике ART. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>