Селфі «Молоді генії України». Діана Тищенко.

Українка Діана Тищенко отримала першу премію і головний приз Жака Тібо на Міжнародному конкурсі скрипалів імені Лонг-Тібо-Креспо, який проводиться в Парижі.

Конкурс проводиться щорічно і названий на честь своїх засновників – піаністки Маргарити Лонг і скрипаля Жака Тібо. З 2011 року конкурс називається «Лонг-Тібо-Креспо» – його третім патроном стала співачка Режин Креспо, і в конкурсі додалися змагання вокалістів.
Конкурсний відбір учасників, які подали заявки в 2018 році, був проведений виїзним журі на початку нинішнього літа в Лондоні, Парижі, Амстердамі, Берліні, Відні, Москві, Пекіні, Сеулі, Токіо і Нью-Йорку. До участі були допущені 39 молодих скрипалів у віці до 30 років. У журі конкурсу увійшли дванадцять видатних скрипалів нашого часу, представники Франції, Німеччини, Японії, Сінгапуру, Канади, Швеції та Росії. Голова – Рено Капюсон, Франція.

 

Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>