Мальовнича Україна. Мінеральні джерела села Келечин.

Де: Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

Село Келечин розташоване на березі річки Репінка біля підніжжя гори Спліна в Карпатах. Історія села цікава тим, що тут народився президент Карпатської України Августин Волошин (1874-1945). А  туристи приїжджають в село, щоб поласувати мінеральними водами. В Келечині три мінеральні джерела. Одне – при дорозі та два – в лісі.

Найпопулярніше джерело розташоване на узбіччі траси «Воловець – Міжгір’я». Джерело облагороджене і дуже старий. Це невеликий зруб з трубою, якою тече мінеральна вода з дуже оригінальним і вираженим смаком. Поруч з джерелом – зона відпочинку з альтанками та стоянкою. Друге джерело – «Келечинське» – знаходиться на околиці села. Його смачна вода має яскраво-оранжевий колір. Третє джерело, таке ж помаранчеве, знаходиться в лісі. Мінеральні води Келечина застосовуються для лікування сердцево-судинних, гінекологічних захворювань, проблемах органів травлення тощо.

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>