Селфі «Молоді генії України». Марія Тарнавська

Маша – звичайна дівчинка: чорнява, з веселим поглядом і ямочками на щоках. І тільки найближчі люди знають, що за дитячою наївністю причаїлася амбіційна співачка. Мама дівчинки Ольга зізнається, що майбутня артистка з дитинства звикла до самостійності. «Я намагалася віддати Машу в музикалку, коли їй було п’ять років. Але дівчинка проходила всього місяць: у неї не було інтересу до занять, а у мене – можливості її туди водити», – зізнається Ольга. А потім Маша пішла в перший клас, стала грати в шкільному театрі і відвідувати тенісні корти. Родичі навіть думали, що дівчинка серйозно займеться великим тенісом. А коли Ольга звільнилася і вирішила присвятити себе вихованню доньки, то помітила, що Маша співає скрізь: у ліфті, в машині. А ще – любить влаштовувати домашні концерти і театральні вистави. «Тоді я і вирішила підшукати їй педагога з вокалу», – продовжує мама і зізнається, щопро талант доньки здогадувалася, адже її бабуся колись співала в ансамблі.

Через рік занять Маша перемогла в конкурсі караоке, організованому для відпочивальників у Туреччині. «Цей виступ запам’ятався мені найбільше. Тоді я вперше вийшла на велику сцену, де на мене дивилося дуже багато людей. Я сильно хвилювалася і не дуже добре заспівала», – говорить Маша. А нещодавно у фіналі конкурсу караоке вона змагалася з 22-річною суперницею. Мама пояснює: «Побачила оголошення про конкурс у нічному клубі, і вмовила мене, щоб ми взяли участь». Ідея спробувати свої сили в дитячому «Євробаченні» також належала Маші.

Зараз дівчинка з легкістю відтворює на піаніно мелодії, почуті від педагога, а її кімнату прикрашають грамоти, отримані на музичних конкурсах. «Машин вчитель говорить, що мало хто з дітей за півтора року занять досягає таких результатів», – пишається донькою Ольга. Втім одеська зірочка продовжує займатися тенісом, встигає ходити в танцювальну студію і приносити хороші оцінки зі школи. «Найважче їй дається математика. Ну а спів – улюблена справа. На уроки з вокалу Маша ходить двічі на тиждень і постійно репетирує вдома», – ділиться мама. І додає, що донька співає не лише російською та українською, але й англійською. А її улюблені виконавиці – Тіна Тернер і Крістіна Агілера. «Рівнятися на професійних співачок потрібно, але бути точнісінько, як вони, я б не хотіла, адже всі виконавці повинні бути по-своєму оригінальні. Від всіх потрібно брати потроху і найкраще», – по-дорослому розмірковує Марія.

 

Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>