Селфі «Молоді генії України». Віталій Нечаєв

Наймолодший лауреат міжнародної премії ім. Джузеппе Шіакка

Житель Звенигородки Черкаської області Віталій Нечаєв став наймолодшою в усьому світі дитиною, яка удостоїлася титулу абсолютного переможця XII Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка.

Премію за надприродний талант до навчання і феноменальну пам’ять дев’ятирічному хлопчикові вручили в 2013 році в Папському Урбаніанському університеті Ватикану.

Премія Джузеппе Шіакка була заснована у 2001 році, аби привернути увагу громадськості до видатних особистостей і для збору коштів на благодійність. У церемонії нагородження взяли участь близько 300 осіб: відомі кіноактори, представники італійської аристократії, високопоставлені чини армії та флоту, посли різних країн і представники духовенства.

На той час Віталік Нечаєв знав напам’ять Шевченкового «Кобзаря» і біографії всіх українських гетьманів, а настільними книгами для нього були енциклопедії.

Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>