Мальовнича Україна. Замок Паланок(Мукачівський замок).

Де: замок у зкарпатському місті Мукачево.

У південно-західній частині Мукачева стоїть Мукачівський замок, одна з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.

Ви можете побачити, що на горі, де розташовується Замок Паланок знаходиться цілий комплекс веж, який формувався протягом багатьох століть і постійно передавався з покоління в покоління. Замок ділиться на умовні частини: нижній і середній. Нижній замок розташувався на 10 метрів вище, ніж Підзамче, яке служить для охорони всієї будови. Двір Нижнього замку знаходиться під захистом бастіонів, в які з двору вписуються окремі корпуси.

Середній замок утворюють два корпуси, які примикають один до одного своїми кутами. Багато хто говорить, що Замок Паланок в Мукачево приваблює туристів не тільки із-за своєї архітектури, а й легендами, якими він давно обріс.

Також є корпус над воротами, який був побудований з цегли з хрестовими перекриттями. Багатьох туристів вражає будова, але не тільки своєю архітектурною значимістю, а й рішенням безпеки. Приїхавши в Мукачево, стає зрозуміло, що це сучасне місто від якого віє старовиною того часу. Тут так добре можна заховатися серед пустельних вулиць і доріжок, забути про суєту величезного міста і просто вдатися до відпочинку.

 

Запись опубликована в рубрике Мальовнича Україна, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>