Селфі «Молоді генії України». Павло Матвієнко.

Розроблене миколаївцем Павлом Матвієнком додаток, що забезпечує рекламу на «Facebоok», увійшло в топ-10 кращих програм в світі, які можуть допомогти продавати більше.
Рейтинг опублікований на сайті компанії «Shopify».

За версією компанії, найбільшого розробника комп’ютерного забезпечення в області інтернет-комерції, додаток «Retarget App», розроблене миколаївцем, випускником школи «Гіпаніс» комплексу МКУ імені           П. Орлика Павлом Матвієнком, увійшло в десятку кращих програм даного профілю, розроблених в цьому році.
На думку «Shopify», використання цього додатка дозволяє отримати на один долар, витрачений на рекламу, десять доларів доходу. Також додаток за рахунок управління компанією соціальними медіа-експертами, дозволяє підвищити рівень її конвертації. На думку «Shopify», додатки, що увійшли в топ-10, не вимагають абсолютно ніяких робіт.

Запись опубликована в рубрике Новини, Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>