Селфі «Молоді генії України». Іван Пасічник.

Іван Пасічник і його команда розробили проект Ecois.me, мета якого – заощадження електроенергії.

Forbes включив 28-річного українця Івана Пасічника до списку 30 Under 30 найталановитіших та найуспішніших людей у світі віком до 30 років.

Ім’я Івана занесено у категорію «виробництво та індустрія». Таких категорій у списку всього 20 (у кожній з них по 30 представників): «мистецтво і стиль», «фінанси», «музика», «розваги», «спорт», «медіа», «соціальне підприємництво», «наука», та інші.

Іван Пасічник, випускник Механіко-машинобудівного інституту при Київському політехнічному інституті, сьогодні є керівником та співзасновником стартапу Ecois.me. Це система домашнього енергоменеджменту з елементами гейміфікації та соціалізації. Її мета – зберегти екологію в усьому світі, допомагаючи людям економити електроенергію.

Система підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Дані про енерговитрати докладно аналізуються, щоб відстежити надмірності і побачити можливості для економії.

Проект започаткував разом із трьома друзями із Національного авіаційного університету півтора року тому. З часом в команді з’явилися ще восьмеро людей.


 Запись опубликована в рубрике Селфі "Молоді генії України". Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>