Запрошуємо на зустріч із автором роману “Іловайськ” Євгеном Положієм

Запрошуємо на зустріч із автором роману “Іловайськ” Євгеном Положієм

В рамках всеукраїнського туру письменника і журналіста Євгена Положія 12 квітня о 14 годині в Миколаївcькій обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Велика Морська, 92) відбудеться презентація роману “Іловайськ”, який вийшов у видавництві “Фоліо” в річницю трагічних подій “Іловайського котла”. Учасники зустрічі з автором матимуть змогу придбати книжку та отримати автограф .
Книга — не результат журналістських розслідувань автора, але в її основі — розповіді майже 100 очевидців трагічних подій. “Один рік — занадто короткий термін, щоб достеменно розібратися в причинах Іловайського котла. Однак 365 днів достатньо для того, щоб записати та переказати історії солдат та офіцерів, що вижили…”. На 22-му Форумі видавців у Львові (2015р.) роман отримав Диплом у номінації “Найкраща книга про війну”.

Організатор — Херсонська міська молодіжна громадська організація “Вільне місто”. Партнери заходів в Миколаєві — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва та Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”.

 

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>