Relax-читання. Лондон Д. Смок Беллю

Лондон, Д. Смок Беллю [Електронний ресурс] : аудіокнига / Д. Лондон ; текст читає Б. Лобода. – Киев : Наш формат, 2006. – час звучання 13 год. 10 хв.

Коли йдеться про Джека Лондона, всі відразу згадують величезного парубка, який дивиться на нас добрими, променистими очима. Але небагато хто, напевно, знає про його настільки багате подіями життя, яке слугувало матеріалом для створення окремих романів про нього самого.

Роман “Смок Беллю” – це історія перетворення санфранцисського літератора та художника Смока Беллю в золотошукача, історія справжньої дружби та кохання яка розказала легко, цікаво і з почуттям гумору.

Смок — інтелігентний юнак із типової буржуазної сім’ї, якого жага пригод штовхнула на повний смертельних небезпек шлях відчайдушних золотошукачів, завойоваників Клондайку. Письменник стверджує, що якраз в таких випробуваннях загартовується характер та проявляються справжні якості людини.

Запись опубликована в рубрике Relax-читання. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>